BEZ MLÉKA
Kód: 95

100% kaštanová hmota 250g - mražená

Neohodnoceno
80 Kč
Momentálně nedostupné (5 ks)

Tipy na použití v receptechLze ji použít na sladko i na slano 

Kategorie: Suroviny

Kaštanová hmota je mražená, ale převoz k vám v chladícím boxíku vydrží.

Lze ihned po doručení uložit do mrazáku.

Po rozmrazení spotřebujte do 3 dnů.

Tipy na použití zde

Surovina budoucnosti. Nenajdete v ní nic než čisté kaštany – oloupané, uvařené a prolisované do jemné pasty, se kterou dokážete během pár minut bez námahy vytvořit kulinářské zázraky. Dá se použít naslano i nasladko v libovolných chuťových kombinacích. Díky skvělým výživovým vlastnostem kaštanů je to ideální způsob zdravého stravování. Nabízí řešení pro vegetariány, vegany, osoby s intolerancí lepku, laktózy nebo ořechů, rodiče malých dětí a příznivce přírodních potravin bez konzervantů. Minimální obsah kalorií a tuků z ní také dělá vhodnou složku diety.  Naše 100% kaštanová hmota je vyráběna zásadně z čerstvě sklizených evropských kaštanů, které jsou zpracovány okamžitě po sklizení. Díky technologii hlubokého zmrazení jsou zachovány všechny cenné látky a kaštany se tak na váš stůl dostávají v té nejvyšší možné kvalitě.

Použití: polévky, paštiky, přílohová pyré, omáčky, slané koláče, nádivky, pomazánky, náplně, bezlepková těsta, přesnídávky, dorty, krémy, palačinky, lívance, zmrzliny, poháry, smoothie. 

Balení: malé 250 g

Složení: 100 % jedlé kaštany.

Skladování a trvanlivost: Při skladování v teplotě – 18°C a nižší minimální trvanlivost až 24 měsíců. Po rozmrazení nutné spotřebovat do 3 dnů a znovu nezmrazovat.   

Nutriční charakteristika na 100 g:

Energie…………………………………………….. 544 kJ/129 kcal
Tuky……………………………………………....…. 1,6 g
– z toho nasycené mastné kyseliny…..............… 0,3 g 
Sacharidy………………………………….………. 22,6 g

– z toho cukry……………………………....….…… 4,6 g
Bílkoviny………………………………….….……… 2,1 g 
Sůl……………………………………….…………. 0,01 g